Signum

Signum opieka medyczna to najlepszy sposób na zapewnienie sobie oraz najbliższym osobom prywatnej opieki medycznej na najwyższym poziomie. Ubezpieczenia zdrowotne Signum są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Firma oferuje 6 różnych pakietów, dzięki czemu możliwy jest wybór opcji najbardziej odpowiadającej potrzebom klienta. Pakiety są dostępne w wersji indywidualnej, partnerskiej lub rodzinnej. Signum oferuje również specjalny pakiet dla seniorów.

Wśród zalet oferty Signum w porównaniu do konkurencyjnych ofert, można wymienić nielimitowaną liczbę wizyt, zarówno w wypadku konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, jak i jednego z 27 lekarzy specjalistów. Dla klientów dostępna jest całodobowa infolinia, pozwalająca na błyskawiczne umówienie wizyty. Na plus należy zaliczyć również całkowity brak rejonizacji, świadczenia dla pacjentów są dostępne w jednej z ponad tysiąca placówek stale rozwijającej się sieci przychodni Polmed. Warto również odnotować, że przed podpisaniem umowy nie jest koniecznie wypełnienie ankiety medycznej.

Zalety ubezpieczenia zdrowotnego Signum

Pakiet medyczny Signum gwarantuje wygodę, bezpieczeństwo i spokój. Świadczenia obejmują 230 rodzajów badań laboratoryjnych, 25 zakresów badań diagnostycznych, bezpłatne szczepienia, a nawet zabiegi rehabilitacyjne, więc posiadacz pakietu może otrzymać właściwą opiekę zarówno pod względem profilaktyki, jak i leczenia, a okres oczekiwania na wizytę nie przekracza jednego dnia w wypadku lekarza-internisty oraz 5 dni w wypadku konieczności wizyty u jednego ze specjalistów.

opieka medyczna signum opinia

Sprawdzając Signum opinie można znaleźć wiele pozytywnych wypowiedzi na temat działania oferowanych abonamentów opieki w praktyce. Opinie te nie dziwią w świetle faktu, że dostawca usług medycznych posiada wiodącą prym na rynku prywatnej opieki medycznej sieć przychodni w kraju. Sama firma, mogąca pochwalić się niemal dziesięcioletnim doświadczeniem w branży, jest członkiem Business Centre Club i otrzymała szereg nagród za swoją działalność. Wśród najważniejszych należy wymienić tytuł „Partner Godny Polecenia” w Narodowym Programie Promocji Polska Przedsiębiorczość czy Medal Europejski BCC (Business Centre Club), przyznany jej w 2014 roku. W tym samym roku firma zdobyła także pierwszą nagrodę w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości.

Dla klienta indywidualnego nawet ważniejsze od nagród biznesowych będą opinie Signum, publikowane przez posiadaczy pakietów medycznych na wielu forach w sieci. Aby przekonać się czy osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z oferty firmy, są zadowolone z usług, można odwiedzić profil Signum na Facebooku lub wyszukać w internecie frazę opieka medyczna Signum opinie.

Warto też sprawdzić jak kształtuje się ubezpieczenia zdrowotne Signum cena, ponieważ jest ona ona jednym z ważniejszych czynników, decydujących o atrakcyjności oferty. Także na tym polu firma wprowadziła na polski rynek ciekawą innowację – pakiet można mieć już za 1zł, jeśli polecimy go kilku znajomym. Z pełną ofertą i szczegółową listą świadczeń można zapoznać się, sprawdzając ubezpieczenia zdrowotne Signum cennik, dostępny na stronie firmy.