Polmed

Notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółka jest jednym z pionierów rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce. Założona w 1999 roku firma specjalizuje się w dostarczaniu usług medycznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji na terenie kraju. Przez niemal dwie dekady swojego istnienia, firma jest kojarzona ze stałym podnoszeniem jakości usług, co potwierdza jest posiadany przez nią certyfikat zapewniania jakości ISO 9001.

Polmed opieka medyczna to abonamenty prywatnej opieki medycznej, stanowiące najbardziej elastyczną formę ubezpieczenia medycznego. Pakiety dostosowane są do indywidualnych preferencji ubezpieczonego pod kątem przystępności cenowej, wachlarza dostępnych świadczeń, jak również specyfiki grupy docelowej (dzieci, dorośli, seniorzy). Polmed ubezpieczenia zdrowotne pozwalają na uzyskanie świadczeń medycznych zarówno w Centrach Medycznych Polmed, jak i w jednej z 800 placówek współpracujących z firmą, rozlokowanych na terenie całego kraju.

Czy warto wybrać pakiet ubezpieczeniowy Polmed?

opieka medyczna polmed opiniaOpinie Polmed, z którymi się spotkaliśmy były w przeważającej mierze bardzo korzystne, co można zrozumieć, jeśli uwzględnimy politykę firmy, stawiającej nacisk na zatrudnianie kadry o najwyższych kompetencjach i przyjaznym podejściu do pacjenta, co stanowi obraz mocno kontrastujący ze standardem, do którego przyzwyczaiły nas wizyty w placówkach związanych z Narodowym Funduszem Zdrowia. O tym, że wysoka jakość usług nie musi iść w parze z niebotycznymi kosztami można przekonać się, sprawdzając cennik Polmed.

Kolejną rzeczą, na którą firma kładzie nacisk to wyposażenie placówek w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, dzięki czemu pacjent zyskuje na miejscu dostęp do szerokiej ilości usług medycznych, bez konieczności wizyt w kilku placówkach. I tu warto podkreślić przepaść, jaka dzieli takie podejście do świadczenia usług w porównaniu do państwowej służby zdrowia. Przynosi ono w rezultacie pozytywny wizerunek firmy, co potwierdzają ubezpieczenia zdrowotne Polmed opinie.

Polmed cennik pozwala na zapoznanie się ze szczegółowymi kosztami poszczególnych pakietów medycznych oferowanych przez firmę. Należy zauważyć, że jak na poziom i standard usług oferowanych przez firmę Polmed cena pakietu jest atrakcyjna, a jeszcze większe korzyści może przynieść rozszerzenie ubezpieczenia na partnera lub wszystkich członków rodziny.