Metlife

Notowana w indeksie pięciuset największych spółek S&P500 korporacja MetLife, jest jednym z najstarszych i największych towarzystw ubezpieczeniowych na świecie. Założona niemal 150 lat temu, obsługuje ponad 90 milionów klientów w 60 krajach świata. W Polsce firma działa od 1990 roku i posiada 4,6 miliona klientów.

Można zatem powiedzieć, że firma obsługuje prawie trzykrotnie większą ilość osób niż polski Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak w praktyce wygląda opieka medyczna zapewniana przez NFZ wiedzą wszyscy – problemy z zarejestrowaniem się na wizytę, wielomiesięczne oczekiwanie na wizytę u specjalisty, odległe terminy często bardzo prostych zabiegów.

ubezpieczenia medyczne metflifeWłaśnie dlatego coraz więcej osób wybiera ubezpieczenia medyczne MetLife. Stanowią doskonała alternatywę dla usług świadczonych przez NFZ i gwarantują szybką i fachową konsultację w wypadku poważnego zachorowania.

Ubezpieczenia medyczne MetLife – natychmiastowa pomoc

Wszyscy lekarze zgadzają się, że odpowiednio wcześnie wdrożone leczenie daje znacznie większe szanse na powodzenie i powrót do zdrowia. Wielomiesięczne oczekiwanie na wizytę, a następnie kilka lub kilkanaście miesięcy czekania na operację w większości przypadków zmniejsza szanse na pełny powrót do zdrowia praktycznie do zera. Konsultacje ze specjalistą, leki, operacja, rehabilitacja – to wszystko niestety kosztuje. Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego Twoje Zdrowie pozwala zabezpieczyć się na wypadek jednej z 32 chorób, urazów lub operacji, objętych ubezpieczeniem. Dokładny wykaz świadczeń oraz wykluczenia odpowiedzialności dostępne są na stronie ubezpieczyciela.

Umowę można zawrzeć na okres 5 lat, 10 lat lub do 65 roku życia. Ubezpieczenie mogą wykupić osoby w wieku od 18 do 64 lat. W zależności od składki, możliwe jest dostosowanie sumy ubezpieczenia w zakresie od 20 do 500 tysięcy złotych. Szczegółowych informacji na temat kosztów ubezpieczenia dostarczy cennik MetLife.