Medicover

Medicover Polska, należący do holdingu Medicover Holdings z siedzibą w Luksemburgu, jest jednym z pionierów prywatnej opieki medycznej w Polsce. Firma rozpoczęła działalność dwadzieścia lat temu w Warszawie, by z czasem stać się jednym z liderów rynku prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowej i Wschodniej, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Ubezpieczenia zdrowotne Medicover są oferowane w postaci pakietów medycznych mających charakter indywidualny lub rodzinny. Firma przygotowała także specjalne pakiety dla dzieci oraz seniorów, dostosowująca dostępne świadczenia do charakterystycznych potrzeb najmłodszych pacjentów oraz osób starszych.

ubezpieczenia zdrowotne medicover

Przed zawarciem umowy, warto przyjrzeć się bliżej szczegółom oferty i zakresu usług oferowanych przez firmę, jak również wyszukać w sieci frazę ubezpieczenia zdrowotne Medicover opinia. Opieka medyczna Medicover cieszy się sporą popularnością, zawsze lepiej jednak zasięgnąć opinii osób, które korzystają z tej oferty, niż wierzyć tylko marketingowym sloganom, które nie zawsze muszą pokrywać się z rzeczywistym stanem rzeczy.

Co oferuje Medicover opieka medyczna? Należy przyznać, że oferta firmy jest bardzo rozbudowana, a dostępne pakiety bardzo zróżnicowane. Zakres usług, dostępnych w wybranym pakiecie, wiąże się bezpośrednio z miesięcznymi kosztami, które trzeba ponieść. W wypadku Medicover pewną niedogodnością może się wydawać płatność, dokonywana w postaci opłaty rocznej za cały (standardowo 12 miesięcy) czas trwania umowy. Możliwa jest płatność ratalna, obsługiwana przez mRaty, co z jednej strony rozwiązuje problem jednorazowego większego wydatku, z drugiej jednak niesie ze sobą dodatkowe oprocentowanie, związane z taką formą płatności. Zawarcie umowy wiąże nas na cały rok z firmą, więc warto warto najpierw sprawdzić Medicover opinie.

Opieka medyczna Medicover – ile to kosztuje?

Przez lata utarło się przekonanie, że zapewnienie sobie samemu oraz rodzinie prywatnej opieki medycznej wiąże się z koniecznością poniesienia sporych kosztów. Sytuacja wygląda zgoła inaczej, jednak warto przeznaczyć chwilę na dokładniejsze zapoznanie się z Medicover cennik. Podstawowy pakiet „Standard” zapewnia opiekę lekarzy podstawowej opieki medycznej oraz wybranych specjalistów w ciągu kilku dni, jednak każdorazowa wizyta wiąże się z dopłatą 15 zł. Ubezpieczenia zdrowotne Medicover cena staje się przystępniejsza w chwili, gdy zdecydujemy się na ubezpieczenie całej rodziny, ponieważ wariant ten pozwala na objęcie opieką 2 dorosłych osób i nielimitowanej liczby dzieci, więc jest to oferta szczególnie atrakcyjna dla dużych rodzin.

Ubezpieczenia zdrowotne Medicover cennik dostępny jest na stronie internetowej firmy, jednak ze względu na intensywny rozwój rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, warto porównać go z ofertą innych firm, na przykład S7 Healthcare. Usługi świadczone w ramach pakietów są realizowane w jednym z 31 Centrów Medicover, placówkach Medi Partner oraz około 850 placówkach sieci w całym kraju.