Mbank

opieka medyczna mbank

mBank, uruchomiony przed ponad 30 laty jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank), jest czwartą pod względem wartości aktywów instytucją finansową w naszym kraju. Od 10 lat operuje również poza granicami Polski, w Czechach i Słowacji. Notowania na warszawskiej GPW spółka dostarcza przede wszystkim tradycyjne usługi bankowe i finansowe (leasing, faktoring, finansowanie nieruchomości, pośrednictwo finansowe). Od pewnego czasu w skład jej oferty wchodzą również ubezpieczenia zdrowotne mBank.

Opieka medyczna mBank ma dobrze już znaną na polskim rynku postać opłacanego miesięcznie pakietu medycznego. Usługa pozwala na skorzystanie ze świadczeń na terenie jednej z 1300 placówek rozsianych po całym kraju. Rejestracja na wizytę odbywa się telefonicznie, pacjent otrzymuje SMS z potwierdzeniem oraz przypomnieniem o umówionej wizycie.

Co dokładnie obejmuje opieka medyczna Mbank

Indywidualna opieka medyczna mBank pozwala na skorzystanie między innymi z nielimitowanej opieki ze strony lekarza podstawowej opieki medycznej w ciągu 24 godzin, co jest standardem w firmach, świadczących usługi prywatnej opieki medycznej. Już w podstawowym pakiecie otrzymujemy możliwość skorzystania z konsultacji z jednym z 10 lekarzy specjalistów lub wizyt domowych. Należy jednak zauważyć, że te ostatnie są ograniczone do 2 wizyt w ciągu 12 miesięcy korzystania z ubezpieczenia. Wizyty domowe dostępne są w pięćdziesięciu trzech miastach, a jakość świadczonych usług można sprawdzić, wyszukując w internecie hasło ubezpieczenie zdrowotne mBank opinie. Podstawowy pakiet nie obejmuje również badań diagnostycznych.

Cena ubezpieczenia zdrowotnego mBank nie należy niestety do najniższych, jednak należy przyznać, że podstawowy pakiet pozwala na skorzystanie ze stosunkowo szerokiego spektrum usług (szczegółowy wykaz dostarcza Katalog Świadczeń Zdrowotnych, dostępny na stronie mBank. Cennik ubezpieczenia zdrowotne mBanku pozwoli zapoznać się z opłatami, wiążącymi się z podpisaniem umowy na jeden z czterech dostępnych wariantów ubezpieczenia.

Ubezpieczenia zdrowotne mBank są dostarczane przez opisywane przez Axa. Według zapewnień firmy, wizyta u lekarza specjalisty możliwa jest już w ciągu trzech dni od rejestracji, więc jest to okres krótszy od przyjętego na prywatnym rynku okresu pięciu dni roboczych. Na ile faktycznie potwierdza się to w praktyce można sprawdzić, przeglądając w internecie opinie mBank.

Cena ubezpieczenia zdrowotnego mBank różni się w zależności od wybranego pakietu (dostępne są cztery) oraz wariantu – indywidualnego lub rodzinnego, pozwalającego na objęcie opieką medyczną członków rodziny ubezpieczonego. Szczegółowych informacji dostarczy cennik ubezpieczenia zdrowotne mBank.