Pakiety medyczne rozszerzone

Dzięki rozwojowi medycyny, możliwości zadbania o zdrowie są w dzisiejszych czasach znacznie większe. Nowe metody profilaktyki oraz badań diagnostycznych, pozwalających na wykrycie choroby we wczesnym stadium niejednokrotnie ratują życie. Czas rozpoczęcia leczenia jest kluczowym czynnikiem, wpływającym w ogromnej mierze na skuteczność leczenia.

pakiety medyczne rozszerzone

Coraz wyższy poziom świadomości zdrowotnej Polaków i niewystarczająca dostępność świadczeń medycznych oferowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, spowodowała znaczący wzrost liczby osób, które zdecydowały się na pakiety medyczne rozszerzone. Produkt ten, mający formę prywatnego abonamentu medycznego, opłacanego raz w roku lub raz w miesiącu, skierowany jest do osób oczekujących kompleksowej opieki medycznej.

Pakiety medyczne rozszerzone są zwykle najszerszym i najbogatszym wariantem prywatnego ubezpieczenia medycznego. Obok standardowych dla abonamentów medycznych usług, takich jak natychmiastowy dostęp do internisty czy podstawowych badań diagnostycznych, oferują możliwość konsultacji z jednym z kilkudziesięciu specjalistów czy szeroki zakres badań profilaktycznych. Oferty dostępne na polskim rynku medycznym są bardzo zróżnicowane, najlepsze z nich pozwalają w ramach pakietów skorzystać na przykład z bezpłatnego transportu medycznego na terenie kraju lub całodobowych wizyt domowych. Szczególnie korzystne będą dla osób wymagających częstych konsultacji ze specjalistami lub wymagających zabiegów rehabilitacyjnych.