Pakiet medyczny rodzinny

pakiet medyczny rodzinny

W dobie globalizacji mogłoby się wydawać, że dotychczasowe wartości straciły na znaczeniu, a system wartości uległ silnym wpływom kultury zachodniej. Jednak badania opinii publicznej udowadniają, że Polacy nie postawili dóbr materialnych na pierwszym miejscu i pozostają wierni tradycyjnym wartościom. Ponad 90% osób na pierwszym miejscu stawia szczęście rodzinne, a ponad 70% za priorytet uznaje zdrowie.

Ze względu na wiele problemów, trapiących państwowy system opieki zdrowotnej, zadbanie o dobry stan zdrowia całej rodziny może stać się niemałym wyzwaniem. Jedną z głównych przyczyn, dla których nie korzystamy z publicznej służby zdrowia, wymienia się przede wszystkim długi czas oczekiwania na wizytę. Argument ten pada w wypadku 25% osób (na podstawie danych GUS) i ciężko im się dziwić, skoro czas oczekiwania na wizytę u specjalisty wynosi od kilku, do nawet kilkunastu miesięcy. Coraz więcej osób w takiej sytuacji rezygnuje w ogóle z wizyty u lekarza.

Zdrowie rodziny jest najważniejsze

Rozwiązaniem, które pozwala na zadbanie o zdrowie całej rodziny jest rodzinny pakiet medyczny. Umożliwia on wszystkim członkom rodziny uzyskanie natychmiastowego dostępu do szerokiego spektrum usług medycznych, w tym lekarzy specjalistów.

Coraz więcej osób zdaje sobie również sprawę z tego, jak istotna jest profilaktyka. Fakt ten podkreślają intensywnie lekarze wszelkich specjalizacji, jako że znacznie lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Pakiet medyczny rodzinny pozwala na korzystanie bez limitów z szeregu badań diagnostycznych, dzięki czemu możemy zadbać o zdrowie każdego z członków naszej rodziny i podjąć odpowiednie działania, zanim dojdzie do nieszczęścia. Składka na dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne dla rodziny na pewno będzie inwestycją, która zwróci się wielokrotnie w przyszłości. Pozwoli również w pełni cieszyć się życiem ze świadomością, że w razie w razie choroby, nad leczeniem najbliższych nam osób będą czuwali specjaliści najwyższej klasy.