Abonament medyczny

Problemy z rejestracją wizyty do specjalisty, irytujące czekanie godzinami w kolejce czy lekarze traktujący pacjenta jako zło konieczne nie muszą być już problemem. Coraz więcej osób traktuje zdrowie swoje oraz swoich najbliższych jako najwyższy priorytet.

abonament medyczny

Badania rynku usług medycznych pokazują, że ponad połowa rodzin w Polsce korzysta z prywatnych świadczeń zdrowotnych. Coraz więcej osób zaczyna również dostrzegać korzyści, jakie niesie ze sobą abonament medyczny.

Co obejmuje abonament medyczny?

W odróżnieniu od negatywnych opinii na temat państwowej służby zdrowia, prywatna opieka lekarska kojarzy się nam zdecydowanie bardziej pozytywnie: z dobrze wyposażonymi gabinetami lekarskimi, czy sympatyczną i miłą obsługą. Nie bez znaczenia jest też dostępność świadczeń w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania.

Abonament medyczny daje możliwość korzystania z najnowocześniejszego sprzętu w prywatnych placówkach, cieszących się opinią najbardziej przyjaznych dla pacjenta. Abonament medyczny można wykupić w wielu wariantach, m.in. indywidualnym, partnerskim lub rodzinnym, coraz częściej wybierają go również firmy, jako pozapłacowy dodatek dla swoich pracowników.